TEPE SİGORTA HAKKINDA

Tepe Sigorta Hakkında

Anadolu Sigorta Kocaeli Acenetesi

Murat YÜKSEKTEPE tarafından 1999 yılında kurulan TEPE SİGORTA, portföyüne her geçen gün yeni bir referans eklemektedir. Seçkin müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi isteyen firmamız; en iyilerin en iylerle çalışacağı fikrine duyduğu inanç nedeniyle, sektöründe en iyi olmayı hedeflemiştir.

Sigorta poliçeleri fiyat farklılıkları genel olarak kafa karıştırıcı gibi gözükebilir. Ancak işin içinde olanlar da bilirler ki; opsiyonu çok olan bir sektörde yer almaktayız. Bu nedenle TEPE SİGORTA olarak bizler ülkece kendini kanıtlamış en iyi olan sigorta kurumlarıyla çalışmaktayız.

Müşterilerimizin maduriyetleri bizim maduriyetimizdir anlayışıyla seçkin hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Aşağıdaki resimde de nasıl çalışmakta olduğumuzu kısaca anlattık. Poliçe teklifleriniz için lütfen yandaki menüden poliçe teklifi al linkine tıklayınız.

Nasıl Çalışırız

Sizin için en uygun fiyatı almak için poliçe teklifleri topluyoruz. Yine sizin bilginize sunmak için teklif hazırlıyoruz. Sizin onaylamanız halinde aynı gün sigorta poliçenizi adresinize bırakıyoruz. Poliçe onayı ve ödeme hakkında lütfen bilgi isteyiniz.

how we work