Güneş Sigorta Acentesi-KOCAELİ

/ EN UYGUN POLİÇE

Güneş Sigorta Acenteliği  Kocaeli

Güneş Sigorta Kocaeli AcentesiGüneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 11 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 2 temsilciliği ve 2600'ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 55 yıldır hizmet veriyor.

En yeni teknolojilerle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Güneş Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket ediyor.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü uygulamalara imza atan Güneş Sigorta, tüm ihtiyaçlara cevap verecek sigorta çözümleri ve yeniliklere uyum sağlamaktaki hızı ile sektör standartlarının ve toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine katkıda bulunuyor.

Güneş Sigorta, güçlü finansal yapısıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı hasar yönetimiyle de ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Bugün Türkiye'nin en büyük kamu ve özel kuruluşları ve bunların uzmanlık gerektiren projelerinin de güvencesi olan Güneş Sigorta’nın ana hissedarları, ülkemizin en saygın bankalarından biri olan Vakıfbank ve Fransa’nın lider sigorta kuruluşlarından Groupama’dır.

Güneş Sigorta aynı zamanda ISO 9001:2008 ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahip.