Liberty Sigorta Acentesi-KOCAELİ

/ EN UYGUN POLİÇE

Liberty Acenteliği  Kocaeli

Liberty Sigorta Kocaeli Acentesi


2006 yılında, Liberty Mutual Insurance Grup, Şeker Sigorta A.Ş.'nin çoğunluk hisselerini satın almış ve Eylül 2007 tarihinde Liberty Sigorta ismiyle Türkiye'deki faaliyetlerine başlamıştır.

Liberty Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Genel Müdürlük ve 8 Bölge Müdürlüğü ile faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, ürün ve hizmetlerini yurt çapında toplam 700'den fazla noktada, profesyonel acenteler aracılığıyla tüketicilere sunmaktadır.

Özellikle bireysel otomobil ve konut sigortalarında ihtisas sahibi olan grubumuz, hayat dışı sigorta alanında dünyanın önde gelen sigorta şirketleri arasında 6.* sırada yer almaktadır.

1996 - 2011 yılları arasında yazılan primini 6,3 milyar dolardan 34.7** milyar dolara çıkaran Liberty Mutual Insurance Grup, başarı grafiğini her geçen gün daha da yukarılara taşımaktadır.

Dünya çapında 5 kıtada, 28 ülkede, 900 ofis ve 50.000'den fazla çalışan ile hizmet veren Liberty Mutual Insurance Grup, bireysel otomobil, konut, endüstriyel ve ticari riskler, genel sorumluluk, mesleki sorumluluk, ferdi kaza ve işçi tazminat sigortası gibi çok farklı ürün ve hizmetlerin yanı sıra yangın ve muhtelif branşlarda reasürans desteği de sağlamaktadır.